MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 14721010
nr 1472 1010
Karmstolar
Uno Åhrén, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, Firma Svenskt Tenn, omkring 1931. Modell 942. Björk med rotting i rygg, stoppad sits. Ej märkta
Kondition: skador, slitage, skadad rotting
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:06:29
26/5 22:08:19
- Klassiska
30 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska